O nás

Vítejte na stránkách výrobně obchodní a exportní společnosti Sevmo-ex s.r.o.

Firma vznikla v roce 2004 se sídlem v Ostravě a je zaměřena převážně na export do Velké Britanie, Francie a do Skandinávských zemí. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce na partnerské bázi s oboustrannou spokojeností. Hovoříme anglicky, rusky, francouzsky a částečně německy a španělsky.

Sevmo-ex je výrobně obchodní firma, která vyrábí ve spolupráci s partnerskými organizacemi výrobky dle požadavku zákazníka, zpracovává je a zároveň je schopna vytvářet nové vlastní návrhy a podněty. Vytvořili jsme partnerské konsorcium firem s hlavní úvahou, že nikdo nemůže mít všechno, ale dohromady tvoříme všichni větší sílu v nabídce našich služeb.

Pro naše zahraniční partnery jsme tudíž schopni kombinovat výrobky kovové, nerezové, drátěné, dřevěné, ale i s hliníkovými nebo i plastovými komponenty. Spolupracujeme s jednotlivci – designéry a společnostmi, které nabízejí kvalitní služby na moderních CNC strojích obsluhovaných zručnými a zkušenými pracovníky.

Našimi zákazníky byly známé firmy jako je Mark Spencer, Nissan, Toyota, Mercedes anebo logistické nadnárodní zásilkové firmy Argos a Littlewoods.